نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‌ اندازی نمایشگاه دائمی صنایع دستی و رستوران سنتی در خانه کرد سنندج

مسئول رستوران سنتی خانه کرد سنندج از افتتاح و راه‌ اندازی فروشگاه ، نمایشگاه دائمی صنایع دستی و رستوران سنتی در آینده‌ای نزدیک در خانه کرد سنندج خبر داد . اقبال میهمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، منطقه کردستان با اعلام این خبر درباره اهداف راه‌ اندازی این رستوران سنتی و نمایشگاه دائمی صنایع دستی در خانه کرد تصریح کرد : معرفی هنرها و رشته‌های مختلف صنایع دستی و غذاهای سنتی و محلی به مسافران و گردشگران ، جذب توریست ، ایجاد اشتغال برای جوانان ، معرفی مکان‌ها و بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری و در کنار آن پذیرایی از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی از اهداف پیش‌بینی شده برای ایجاد این رستوران سنتی و نمایشگاه دائمی صنایع دستی در خانه کرد سنندج است . وی با اشاره به اینکه در گذشته مسافران و گردشگران زیادی برای بازدید از خانه کرد سنندج وارد این بنا می‌شدند ، افزود : هیچ‌گونه امکانات خدماتی و پذیرایی برای این مسافران وجود نداشت که با دستور استاندار کردستان و همکاری و مساعدت اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان در این مکان رستوران سنتی جهت ارائه خدمات و همچنین نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی جهت معرفی به مسافران برپا خواهد شد . میهمی تصریح کرد : امیدواریم با افتتاح این مکان بتوانیم در توسعه هنرهای صنایع دستی و معرفی آن به مردم و همچنین توسعه گردشگری و توریسم و معرفی غذاهای محلی استان گام‌های مثبتی برداریم . وی خاطر نشان کرد : مدیر کل ، پرسنل و فرماندهی یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان در راه‌ اندازی و افتتاح این مکان کمک شایانی کرده‌اند . میهمی در پایان یادآور شد : به یقین این مکان می‌تواند در بحث اشتغال‌زایی و جذب گردشگر در استان بسیار حائز اهمیت باشد .