نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز مطالعات ساماندهی محور فرهنگی ، تاریخی ، گردشگری فین - سیلک

سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کاشان گفت : فاز اول مطالعات ساماندهی محور فرهنگی ، تاریخی ، گردشگری فین - سیلک آغاز شد . به گزارش اداره روابط عمومی و امور فرهنگی حسین یزدان مهر افزود : ساماندهی فاز اول این محور با اعتباری بالغ بر 300 ملیون ریال و از محل اعتبارات استانی و بمدت 8 ماه انجام خواهد شد . وی افزود :حد فاصل محوطه باستانی سیلک تا باغ تاریخی فین و چشمه سلیمانیه ، به لحاظ موقعیت مکانی و وجود ارزش های تاریخی دارای موقعیت ویژه ای در شهرستان کاشان است . وی اظهار داشت : وضع موجود کاربری اراضی ، قرارگیری برخی از مهمترین مراکز شهری قدیم و جدید ، مجموعه های واجد ارزش تاریخی و معماری ، مراکز خدماتی و مراکز زیارتی ( مذهبی ، فرهنگی ) محوطه های باستانی سیلک ، باغات ، باغ فین و چشمه سلیمانیه و قرارگیری در مهمترین محورهای خدماتی – ارتباطی شهر ، اهمیت این محور را دو چندان می کند . یزدانمهر تصریح کرد : این محور از حاشیه محوطه باستانی سیلک شروع و محدوده باغ کهنه به باغ فین و نیز چشمه سلیمانیه را شامل می شود . وی در ادامه افزود : در این میان ، محور منتهی به باغ تاریخی فین به عنوان مهمترین قسمت این محور به علت وجود باغات متعدد حاشیه آن همواره به عنوان یک محور طبیعی با ارزش مطرح بوده و در برخی از منابع تاریخی هم اشاره به خیابان چهارباغی ( خیابان با درختانی در دو طرف آن ) شده که به مجموعه باغ ها و بناهای سلطنتی فین متصل می شده است . حسین یزدانمهر ضمن تاکید بر اهمیت تاریخی محور مذکور خاطر نشان کرد : به احتمال زیاد محور مذکور در امتداد خود و پس از محل باغ کهنه ( مربوط به دوران آل بویه ) منطبق بر مسیرهای آب راهها و کوچه باغ هایی که دسترسی روستاهای فین بزرگ و کوچک را برقرار می نموده است به هسته مرکزی و تاریخی شهر متصل می شده است . وی استقرار آسیاب های آبی ، بناهای مذهبی و مسکونی واجد ارزش تاریخی و معماری ، وجود باغات متعدد با اسامی مشخص ، آب راهها و آب پخشگاههای مرتبط به آب چشمه سلیمانیه ( لت آبیاری ) باغ کهنه ( مربوط به دوره آل بویه ) ، باغ فین ( دوره صفویه ) و چشمه سلیمانیه ، امامزاده ها و بقاع متبرکه ، قنات ها و محوطه باستانی سیلک را از عناصر واجد ارزش تاریخی و معماری این محور فرهنگی و تاریخی دانست و اضافه کرد : در حال حاضر این محور ستون فقرات پهنه ای را شکل داده است که به دلیل قرارگیری محوطه های واجد ارزش تاریخی ، طبیعی و معماری ارزش های فضایی بالقوه نهفته در درون آن و اتصال به منطقه مرکزی کاشان قابلیت اطلاق منطقه تاریخی ، فرهنگی و گردشگری شهر کاشان را دارا می باشد . سرپرست اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کاشان افزود : بررسی و مطالعات محدوده محور فین – سیلک به منظور طرح سیمای شهری بدنه مذکور ، بررسی های تاریخی ، بررسی کالبدی – فضایی ، بررسی جمعیتی و اجتماعی و فرهنگی قابل احیاء در این محدوده ، تعیین کمبودها و نیازها در زمینه تاسیسات زیربنایی ، خدمات رفاهی و سایر کارکردهای اصلی را از مهمترین اقداماتی دانست که قرار است در فاز اول این پروژه انجام شود .