نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تا بهمن‌ ماه امسال اتمام مرمت تزئينات کاروانسراي گنجعلي‌خان کرمان انجام مي‌شود

معاون ميراث فرهنگي اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان کرمان از اتمام مرمت تزئينات ايوان ضلع شمالي کاروانسراي گنجعلي‌خان کرمان تا بهمن ماه امسال خبر داد . «محسن موحدي» معاون میراث فرهنگی ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با اعلام اين خبر اظهار داشت : در دوران قاجاريه بخشي از ايوان ضلع شمالي کاروانسراي گنجعلي‌خان بنا به دلايل نامعلوم تخريب و دستخوش تغييراتي شده که اين تغييرات باعث از بين رفتن کتيبه قرآني خط کوفي ايوان و کلمات مقدس محمد و علي شده بود . وي خاطر نشان کرد : با تهيه طرح مرمت اين بخش ، کار بازسازي و احياي نقوش ، بازسازي گچبري‌ها و کتيبه کوفي آغاز شده است و تا بهمن ماه سال جاري به اتمام خواهد رسيد . اين مقام مسوول با اشاره به اينکه اين بنا از مهمترين بناهاي دوره صفويه کرمان است که مرمت مي‌شود ، افزود : در اين پروژه مهم فرصتي مناسب پيش آمده تا از توان فارغ‌ التحصيلان رشته‌هاي مرتبط با مرمت آثار و ابنيه تاريخي بهره‌گيري شود . وي ادامه داد : عمليات استحکام‌بخشي نقوش ، مرمت و بازسازي بخش‌هاي تخريب شده به صورت کاملا علمي انجام مي‌شود و مستندسازي مرمتي نيز در دستور کار است . موحدي با بيان اينکه اين دومين فاز مرمت کاروانسراي گنجعلي‌خان در چند سال اخير است ، خاطرنشان کرد : در نظر داريم پس از اتمام عمليات حفاظتي و مرمت اضطراري و بازسازي اطاق‌هاي ضلع شمال شرق مجموعه ، در راستاي اهداف ميراث فرهنگي و صنايع دستي ، کاربري جديدي براي اين بنا تعريف کنيم . وي افزود : از جمله اهداف مهم در بازسازي و مرمت اين بنا بازسازي مقرنس سر در ورودي کاروانسرا است که در يک ماه آينده مقدمات آن آغاز مي‌شود تا در آينده منظر ورودي بنا از ميدان نيز ساماندهي شود .