نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جشنواره زمستاني همدان آمار گردشگران را تکان مي‌دهد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/09/12
مدير کل ميراث‌ فرهنگي استان همدان معتقد است که برگزاري ششمين جشنواره زمستاني همدان مي‌تواند آمار گردشگران اين استان را تکان دهد . «عليرضا ايزدي» لزوم همراه‌ سازي گردشگران با ظرفيت‌هاي فصل سرما و معرفي ظرفيت‌هاي اين فصل در حوزه گردشگري را مورد تاکيد قرار داد و اظهار داشت : ششمين جشنواره زمستاني با هدف جذب گردشگر و تحول اقتصاد محلي برگزار مي‌شود . وي با اشاره به اهميت توسعه گردشگري زمستاني گفت : ايران از اقليم چهار فصل برخوردار است و اين تنوع آب و هوايي موجب شده آمار سفر در فصول مختلف سال در نوسان باشد . ايزدي خاطر نشان کرد : در اين ميان فصول بهار و تابستان به دليل برخورداري از شرايط جوي پايدار بيشترين آمار گردشگران را از آن خود کرده‌اند اما سفر در فصل‌هاي پاييز و زمستان به دليل مسائل آب و هوايي و سرماي هوا و حضور دانش آموزان در مدارس دچار رکود مي‌شود . مدير کل ميراث‌ فرهنگي همدان يادآور شد : فصل‌هاي پاييز و زمستان در زمينه سفر و گردشگري از اقبال چنداني برخوردار نيستند و همواره شاهد رکود صنعت گردشگري در اين فصول بوده‌ايم اين در حالي است که اين دو فصل از ظرفيت بالايي در زمينه گردشگري برخوردار هستند .