نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازار تاریخی ترکیه گردشگران را جذب می کند

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/09/12
بازاري باستاني با قدمتي در حدود 2200 سال در استان دنيزلي ترکيه ، به روي گردشگران گشوده و حيات تجاري خود را از سر گرفت . به نقل از حريت ، اين بازار باستاني در شهر تريپولي قرار دارد که در قرن دوم پيش از ميلاد به عنوان يکي از مهمترين شهرهاي تجاري منطقه مديترانه محسوب مي‌شده و مرکز کشاورزي و توليد پارچه بوده است . اين بازار که به عنوان بازار مرکزي اين شهر محسوب مي‌شده يکي از مهمترين سايت‌هاي باستان‌شناسان طي 15 سال اخير بوده و آثار متعددي از آن به دست آمده است . استاندار دنيزلي گفت : خيابان‌هاي اطراف اين بازار به صورت کامل کشف شده و گردشگران مي‌توانند از اين مسير اطراف بازار را به صورت دقيق بازديد کنند . وي با اشاره به اينکه تاکنون 336 هزار ليره براي بازسازي اين بازار هزينه شده خاطر نشان کرد : بازسازي در فصل زمستان نيز ادامه خواهد داشت و هيچگونه محدوديتي در ادامه پروژه پذيرفته نخواهد شد . اين پروژه از 5 ماه پيش آغاز شده و پيش‌بيني‌ مي‌شود تا پايان سال 2013 به اتمام برسد .