نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ديوار پامپي از شدت باران فرو ريخت

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/09/11
در ادامه تخريب بناهاي باستاني موجود در شهر تاريخي پامپي ايتاليا ، روز جمعه يکي ديگر از ديوارهاي اين شهر 2 هزار ساله فرو ريخت . به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از خبرگزاري فرانسه ، اين ديوار که در حدود 2 متر طول داشت بخشي از ويرانه‌هاي خانه‌اي بود که در محدوده شهر ناپل قرار داشت . گفتني است از آنجايي که خطر تخريب اين منطقه را تهديد مي‌کرد ، به روي عموم بسته شده بود و از سوي ديگر در فهرست پروژه مرمتي پامپي نيز قرار داشت با اين وجود ، بارش شديد باران منجر به فرو ريختن آن شد . باستان‌شناسان محلي در بيانيه‌اي اعلام کردند ، طرحي براي به مزايده گذاشتن پروژه مرمتي اين منطقه در حال تدوين است که به زودي منتشر خواهد شد . لازم به ذکر است براساس تخمين کارشناسان اتحاديه اروپا هزينه قابل پرداخت براي ادامه اين پروژه به تاخير افتاده ، در حدود 105 ميليون يورو است . به گزارش ميراث آريا ، شهر پامپي که در سال 79 ميلادي زير خاکسترهاي آتشفشاني مدفون شد ، يکي از سالم‌ترين شهرهاي روم باستان به شمار مي‌رود که در سال 1997 در فهرست ميراث جهاني يونسکو به ثبت رسيد .