نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ساماندهي حفاظتي 2500 سند در کاخ نياوران

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/09/08
ساماندهي حفاظتي 2500 سند متعلق به مخازن مجموعه فرهنگي- تاريخي نياوران توسط واحد حفاظت و مرمت اين مجموعه انجام شد. اين آثار که دچار آسيب‌هاي مختلفي همچون آلودگي‌هاي بيولوژيکي (قارچ و کپک)، چرکي و دوده، اسيدي شدن و تيرگي حاصل از تماس با خوردگي الحاقات فلزي شده بودند، با انجام مطالعات شناسايي قارچ‌ها و ميزان اسيديته ساماندهي حفاظتي شدند. ساماندهي حفاظتي اين اسناد شامل مستندنگاري، تهيه و تنظيم شناسنامه تخصصي حفاظتي و مرمتي، جدا کردن الحاقات آلوده و پاکسازي بوده و آثار پس از دسته‌بندي و کدگذاري، در فايل‌هاي پوشه‌اي براي پوشش‌دهي و جلوگيري از آسيب‌هاي آينده چيدمان شدند. خاطرنشان مي‌شود؛ مجموعه فرهنگي- تاريخي نياوران يکي از کاخ موزه‌هاي شمال شهر تهران است که بناهاي آن متعلق به دوران قاجار و پهلوي بوده و اکنون محوطه کاخ شامل کاخ نياوران، کاخ صاحبقرانيه و موزه حوضخانه، کوشک احمدشاهي، موزه جهان‌نما، موزه کتابخانه سلطنتي، موزه خودروهاي اختصاصي کاخ نياوران، موزه پارچه و لباس‌هاي سلطنتي و باغ کتيبه‌ها است.