نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

از موزه لوور بازدید کنید، اما در ابوظبی!

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/09/08
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ امارات متحده عربی به بازدید کنندگان و گردشگران فرهنگی خود وعده داد عملیات ساخت و ساز شاخه‌ای از موزه لوور پاریس ، مشهورترین موزه جهان در ابوظبی ،سال آینده از سر گرفته می‌شود. به گزارش رویترز مقامات گردشگری امارات که علاوه بر موزه لوور در ابوظبی ، عملیات احداث موزه گوگنهایم نیویورک را نیز در این کشور دردست اقدام دارند، نسبت به آغاز عملیات ساختمانی موزه لوور در چهارماه نخست سال 2013 اطمینان دادند. "هنری لویرته" مدیر موزه لوور پاریس هم اعلام کرده است که کار ساخت و ساز شاخه این موزه در کشور امارات متحده عربی که مدتی متوفق شده بود، از آغاز سال نو میلادی از سر گرفته میشود. این دو موزه همراه با دانشگاه نیویورک ازجمله موسساتی هستند که مقامات امارات قصد دارند در جزیره گردشگری و تجاری "سعدیات "که یک پروژه فرهنگی 27 میلیارد دلاری در ابوظبی و از بزرگترین طرح‌های فرهنگی در خاورمیانه است، ایجاد کنند. "نبیل الکندی" از مدیران ارشد شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری گردشگری درامارات نیز، با اعلام این که اجرای قراردادهای امضا شده به زودی آغاز خواهد شد تاکید کردکه ساخت وساز موزه لوور از 4 ماه نخست سال آینده - 2013 آغاز می‎شود. این درحالی است که هر دو موزه قرار بود طبق جدول طراحی شده، حدود سال‎های 2013 – 2014 افتتاح شود اما به دلیل ضرورت تجدید‎نظر در این دو پروژه فرهنگی؛ عملیات ساخت وساز، دچار تعلیق شده بود. این دو موزه همراه با دانشگاه نیویورک ازجمله موسساتی هستند که مقامات امارات قصد دارند در جزیره گردشگری و تجاری "سعدیات "که یک پروژه فرهنگی 27 میلیارد دلاری در ابوظبی است، ایجاد کنند. توسعه جزیره سعدیات یکی از بزرگ‎ترین طرح‌های فرهنگی در منطقه خاورمیانه است اما سال گذشته بیش از 130 هنرمند با اعلام تحریم موزه گوگنهایم به دلیل آنجه که استثمار کارگران خارجی می نامیدند، از همکاری با این پروژه خودداری کردند.