نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یکصد هزار گردشگر خارجی امسال از مازندران دیدن کردند

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/09/08
نوشهر - رییس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان ماه آبان یکصد هزار نفر گردشگر خارجی از این استان دیدن کردند. ˈ سیف الله فرزانه ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در نور افزود: ویژگی های خاص طبیعی و گردشگری مازندران باعث مسافرت گردشگران خارجی به این استان شده است. وی اظهار داشت : با توجه ویژگی های منحصر به فرد طبیعی مازندران، نیاز است شرایط و امکانات حضور بیشتر مسافران و گردشگران به این استان فراهم شود. فرزانه همچنین از برنامه ریزی برای لغو روادید مسافرت گردشگران خارجی به مازندران با 60 کشور خبر داد. رییس سازمان میراث فرهنگی مازندران گفت: اکنون 400 پروژه شامل هتل داری، مجتمع های تفریحی و توریستی، متل، مهمان پذیر، مراکز سرگرمی و سایر مراکز گردشگری با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی برای دریافت تسهیلات در بانک ها معطل مانده است. وی افزود: در صورت تحقق و راه اندازی این اماکن گردشگری در مازندران، انقلابی در بخش های اشتغال و گردشگری و جهانگردی این استان صورت خواهد گرفت. رییس سازمان میراث فرهنگی مازندران با اشاره به پرداخت 26 میلیارد ریال برای بازسازی مساجد ثبت شده این استان در فهرست آثار ملی در سال جاری، خواستار شتاب بخشی در ابلاغ بموقع این اعتبارات شد. فرزانه گفت: بسیاری از طرح های گردشگری استان که از مصوبات هیات دولت است به دلیل قوانین داخلی دستگاه های دولتی بر زمین مانده که نیاز است مسوولان نهادهای ملی چاره اندیشی کنند. سالانه بیش از 20 میلیون مسافر و گردشگر داخلی و خارجی به مازندران سفر می کنند.