نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ورود 700 هزار گردشگر از جمهوري آذربايجان به ايران در سال گذشته

سرپرست دفتر امور بين الملل سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري از توسعه روابط ايران و آذربايجان در حوزه ماموريت‌هاي سه گانه سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خبر داد و گفت سال گذشته 700 هزار گردشگر از جمهوري آذربايجان به ايران سفر کرده اند. «محمد پروين» با اشاره به سفر معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشورمان به جمهوري آذربايجان در شهريور ماه سال جاري گفت: اين سفر نتايج بسيار مناسبي را به دنبال داشت و توسعه و ارتقاء روابط ايران و آذربايجان را در حوزه ماموريت‌هاي سه گانه سازمان ميراث فرهنگي به دنبال دارد. وي با اشاره به ورود ۷۰۰ هزار گردشگر از جمهوري آذربايجان به ايران در سال گذشته افزود: اين تعداد گردشگر دو برابر تعداد گردشگراني است که از ايران به آذربايجان در سال گذشته سفر کرده‌اند. پروين به امضاء دو سند همکاري ايران و آذربايجان اشاره کرد و ادامه داد: اجرايي شدن مفاد اين دو سند همکاري به طور جدي در دستور کار سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قرار دارد. وي خاطر نشان کرد: جمهوري آذربايجان علاقه بسيار زيادي براي مشارکت در رويداد‌هاي فرهنگي جمهوري اسلامي ايران را دارد و در نمايشگاه بين المللي هتل داري و گردشگري که بهمن ماه امسال درتهران برگزار مي‌شود اين کشور حضور فعالي خواهد داشت. وي ادامه داد: جمهوري آذربايجان يکي از مهمترين همسايگان ايران است که 96 درصد جمعيت اين کشور مسلمان هستند که در اين ميان تعداد زيادي از مسلمانان اين کشور را شيعيان تشکيل مي دهند بنابر اين تقويت روابط با جمهوري آذربايجان از بسيار ي جهات از اهميت ويژه اي برخوردار است. پروين خاطر نشان کرد: روساي جمهور دو کشور نيز بر توسعه روابط ايران و آذربايجان تاکيد دارند.