نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بزرگترین فستیوال جهانی فهوه و کافی شاپ در کره برگزار شد

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/09/07
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ بزرگ‎ترین فستیوال قهوه آسیا به عنوان مهم‎ترین نمایشگاه تجاری قهوه در منطقه آسیا یازدهمین نمایشگاه بین المللی قهوه را در سال 2012 با موفقیت برگزار کرد. دراین نمایشگاه شرکت‌کنندگان و انواع کمپانی‎های فعال در حوزه صنایع غذایی و گردشگری انواع محصولات خود را در زمینه چای ، انواع دسر، نوشیدنی‎های گوناگون و همچنین درزمینه طراحی داخلی و مواد خام به کار رفته در گردآوری و ارائه قهوه در یک بسته تجاری‎، محصولات خودرا عرضه کردند. در این نمایشگاه بیش از 328 شرکت از 24 کشور شرکت کردند که بالاترین میزان شرکت کننده در نمایشگاه‎هایی از این دست محسوب می‎شود. برگزاری این نمایشگاه تنها بخشی از برنامه گسترده کشور کره جنوبی در افزایش درآمد گردشگری و بخش‎های وابسته به آن است. این کشور با جذب سالانه 10 میلیون گردشگر قصد دارد با تمرکز بر جنبه‎های مختلف گردشگری از جمله صنایع وابسته به گردشگری و هتلداری و نیز از طریق برگزاری انواع سمینارهای منطقه‎ای و جهانی قابلیت‎های خود را در صنعت گردشگری آسیا بیش از پیش به نمایش بگذارد . برگزاری نمایشگاه جهانی قهوه آسیا نیز که با هدف تجربه‎ای دلپذیر از فرهنگ‎های مختلف مرتبط با صنعت قهوه و کافی شاپ ها برگزار شد از جمله این تلاش‌هاست. این نمایشگاه که به مدت سه روز تا 25 نوامبر ادامه داشت، بزرگترین نمایشگاه و فستیوال از نوع خود در صنعت قهوه است که با هدف ارتقای این صنعت در آسیا و ارتقای فرهنگ قهوه دراین منطقه برگزار شد. با توجه به اهمیت مراسم سنتی چای در بیشتر کشورهای شرق دور که به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری این کشورها مطرح است، درکنار این نمایشگاه کوشک ویژه‌ای نیز با عنوان " مهمانی چای عصرگاهی" به منظور آموزش روش‌های تهیه و نوشیدن چای سیاه و مراسم و سنت‌های چای در این کشورها برپا شد. شرکت کنندگان از کشور بریتانیا نیز درهمین راستا برای معرفی فرهنگ قهوه بریتانیا تحت عنوان ایستگاه آموزش قهوه " برگزار کردند که تمام مراحل تهیه و تولید قهوه دراین کشور را به مردم و شرکت کنندگان معرفی و آموزش می‌داد. سمینار کارشناسان نیز با حضور کارشناسان برتر و جهانی درصنعت قهوه و بزرگان جهانی این صنعت به بررسی تحلات و گرایشات جاری در این صنعت پرداختند.