نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نخستین انیمیشن ˈسفر به ایران 1404ˈ در اصفهان تولید شد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/09/07
اصفهان- نخستین انیمیشن گردشگری سه بعدی کشور با موضوع ˈسفر به ایران 1404ˈ برای آشنایی کودکان و نوجوانان با سند چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران در اصفهان تولید شد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، این انیمیشن سه بعدی گردشگری امکان سفر به 13 سال آینده را میسر می کند. این انیمیشن در 17 کاراکتر و 21 محیط طراحی شده است که در آن سفر به ایران سال 1404 از مدرسه شروع می شود و با سووال های دانش آموزان که ذهن پرسشگری دارند، ادامه می یابد و با نشان دادن آینده ایران در یک عالم فانتزی و تخیلی در مسجد خاتمه پیدا می کند. در این انیمیشن که آینده کشور را در سال 1404 تبیین می کند، آینده نظام آموزشی، انرژی هسته ای و پیشرفت های علمی، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و نانو کشور به تصویر کشیده شده است. این انیمیشن با حمایت مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و توسط انجمن اسلامی آینده برتر(تشکل برتر جبهه فرهنگی انقلاب) با هزینه ی بالغ بر200 میلیون ریال تولید شده است.