نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

خطر ریزش دوباره پل ثبت جهانی «گرگر» را تهدید می‌کند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/12/10
مدیر پایگاه میراث جهانی سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر اعلام کرد: به‌دلیل جاری شدن آب در بخش شرقی پل گَرگَر، احتمال ریزش این پل وجود دارد. امین محمودزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بخش میراث فرهنگی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیان کرد: از سال‌های گذشته، قسمت شرقی پل گرگر که به سمت آبشارهاست، نم داشت، البته گاهی رطوبت وجود داشت و گاهی نیز از بین می‌رفت؛ اما امسال میزان رطوبت زیاد و آب کاملا جاری شده است. وی ادامه داد: درباره‌ی منبع آب، اطلاعی نداریم که از کجا نشأت می‌گیرد، ولی به‌دلیل جلبک‌هایی که به‌وجود آمده، احتمالا به آب فاضلاب مربوط است. او با اشاره به این‌که تلاش‌های زیادی کرده‌ایم تا مشخص شود منبع این آب از کجاست، گفت: اداره‌ی آب و فاضلاب شوشتر همکاری‌های خوبی با پایگاه میراث جهانی سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر داشته، ولی درباره‌ی این رطوبت از سال 1387 حدود 15 بار نامه‌نگاری شده است که به نتیجه نرسیده‌ایم. در واقع، اداره‌ی آب و فاضلاب خوزستان باید به موضوع رسیدگی کند که هنوز اتفاقی نیفتاده است. محمودزاده با بیان این‌که ملات و مصالح این مجموعه به مرور زمان شروع به فرسوده شدن می‌کند، اظهار کرد: این خطر وجود دارد که با جاری شدن آب، سازه‌های پل که چند لایه هستند و از یکپارچگی برخوردار نیستند، فرو بریزند. او تأکید کرد: اگر آبی که در حال جاری شدن است به سرعت قطع نشود، احتمال ریزش و تکرار شدن اتفاق بدی که در بخش دیگری از پل گرگر رخ داد، وجود دارد. منبع: ایسنا