نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

از صدور گواهي‌نامه بين ‏المللي اينترنتي تا راه ‏اندازي تاکسي گردشگري

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، «منوچهر جهانيان» معاون گردشگري، در ديدار با سردار سرتيپ پاسدار «اسکندر مومني»، رئيس‌پليس راهور ناجا گفت: راه ‏اندازي سامانه صدور گواهي‌نامه بين‏ المللي اينترنتي به منظور صرفه‏ جويي در وقت و هزينه متقاضيان با تعامل رئيس‌پليس راهور ناجا پس از ايام سوگواري سالار شهيدان انجام خواهد شد. رييس هيات مديره کانون جهانگردي و اتومبيلراني با بيان اين که راه ‏اندازي تاکسي گردشگري يکي ديگر از برنامه‏ هاي در دست اقدام با همکاري پليس راهور ناجاست، افزود: درصدد هستيم با نصب پلاک ويژه گردشگري، تجهيز و به‏روزرساني خودروهاي کلاسيک با ترمز ABS و کيسه هوا و استانداردهاي يورو 4 تاکسي گردشگري را به منظور تسهيل در جابه‏ جايي گردشگران در تعدادي از استان‏هاي کشور به صورت پايلوت راه ‏اندازي کنيم. در اين نشست که با حضور «مجيد ابوالفتحي» مشاور رييس سازمان ميراث فرهنگي و مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني برگزار شد، جهانيان همچنين درباره ديگر تعاملات صورت گرفته با پليس راهور ناجا گفت: با وجود بيش از 5 هزار خودرو کلاسيک قديمي در کشور، رونمايي از پلاک ويژه اين نوع خودروها به منظور تردد در معابر شهري به‌زودي انجام خواهد گرفت. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)