نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف نشانه‌هايي جديد از ساکنان نخستين ويتنام

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/09/07
باستان‌شناسان ويتنامي موفق به کشف آثاري از يک مسير غارگذر باستاني شدند که در حدود 21 هزار سال پيش توسط اولين غارنشينان منطقه ايجاد شده بود. به گزارش ميراث آريا(chtn) و به نقل از ويتنام نت،‌ اين مسير در غار زوم تراي، يکي از قديمي ترين مناطق ويتنام کشف شده است. غاري که تا به امروز آثار بسياري از ساکنان 34هزار سال گذشته اين کشور تا هزاره دوم پيش از ميلاد را در خود جاي داده است. کارشناسان معتقدند اين جاده يکي از قديمي‌ترين مسيرهاي غارگذر جنوب شرق آسيا و از نادرترين اکتشافات جهان به شمار مي‌رود. انگويان ويت، سرپرست تيم باستان‌شناسي گفت:‌ آب‌هاي سنگين موجود در بستر غار بخش‌هايي از اين مسير را پوشانده و اين به معناي وجود مسيرهاي بيشتر در ادامه اين جاده باستاني است. وي افزود: اگرچه پيش از کشف اين مسير، ‌جاده ديگري در ضلع جنوبي غار با قدمتي 9 هزار ساله به دست آمده بود ولي آثار به جاي مانده از سنگ‌هاي فرسوده در اين مسير قدمتي طولاني تر از اکتشافات پيشين داشته و عمر مسير جديد را بيش از 20 هزار سال نشان داده است. به گزارش ميراث آريا، غار زوم تراي در سال 1974 کشف شد و طي چهار دوره عمليات باستان‌شناسي در آن آثار قديمي بي‌شماري همچون، مسير غار گذر هشت هزار ساله،‌ قبرستاني 17 هزارساله به همراه بقايايي از اجساد و اشياي دفن شده در آن به دست آمد که باعث ثبت اين غار در فهرست ميراث ملي ويتنام شد.