نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

5 اثر صنايع دستي همدان مهر تاييد گرفت

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/07
معاون صنايع‌ دستي و هنرهاي سنتي استان همدان از اختصاص نشان بين‌المللي مرغوبيت صنايع دستي به 5 اثر از 15 اثر ارسالي استان همدان خبر داد. «بهجت عباسي» در گفت‌وگو با ميراث آريا (chtn)، گفت: بشقاب نقاشي سفال سبک فرو رفته «اميد خاني‌پور»، جعبه نازک‌کاري چوب «عباس دلزنده»، ساز سنتي تار از «ايرج جعفري‌کلهر»، کمانچه کنده‌کاري‌شده «فرزاد محرابي» و قاب عکس معرق گره‌بندي «امير برق زدگان» 5 اثري هستند که مهر اصالت دريافت کردند. معاون صنايع‌ دستي همدان با بيان اينکه تاکنون در استان همدان 10 اثر مهر اصالت دريافت کرده‌اند، گفت: در سال87 دو اثر، در سال 89 تعداد سه اثر و امسال پنج اثر صنايع‌دستي از همدان مهر اصالت دريافت کردند که در مجموع 10 اثر را شامل مي‌شود.