نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پيشرفت ۸۵ درصدي موزه سنگ و خوشنويسي احمد ني ريزي

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/09/07
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان فارس از پيشرفت ۸۵ درصدي پروژه ساخت موزه سنگ و خوشنويسي احمد ني ريزي خبرداد. به گزارش ميراث آريا (chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان فارس، «فريدون فعالي» در تشريح روند اين پروژه گفت: عمليات اجرايي ساختمان و تأسيسات موزه به پايان رسيده و هم اکنون ساختمان در مرحله نازک کاري است ضمن اينکه بخشي از عمليات محوطه سازي نيز به پايان يافته و تکميل بخش ديگر محوطه سازي موزه به زودي آغاز مي‌شود. وي از بهره برداري کامل ساختمان موزه در آينده نزديک خبرداد و با اشاره به هزينه ۱۰ ميليارد ريالي ساخت اين موزه اضافه کرد: درصورت تأمين اعتبار لازم، پيش بيني مي‌شود تا پايان سال جاري شاهد بهره برداري از بزرگ‌ترين موزه سنگ و خوشنويسي در فارس باشيم. وي با اشاره به اينکه ساخت موزه بزرگ ني ريز از سال ۱۳۸۴ آغاز شده است، ادامه داد: اين پروژه در زميني به وسعت ۵ هزار متر مربع به عنوان موزه سنگ و خوشنويسي درکنار يادمان کاتب مشهور قرآن کريم استاد ميرزا احمد ني ريزي درحال احداث است. فعالي خاطر نشان کرد: اين موزه شامل يک گالري اصلي، دو گالري فرعي، فضاي اداري، آزمايشگاه مرمت، گنجينه اشياء تاريخي، دو سالن جلسات و فضاي نمايشگاهي است.