نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايشگاه پوستر عاشورايي در موزه امام علي(ع) برگزار مي شود

دبير سوگواره سرو از نصب 50 پوستر برگزيده اين رقابت در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: اين آثارهمزمان با ايام محرم و سوگواري سالارشهيدان و براي فضاسازي شهر با حال و هواي جامعه به صورت بيلبورد، پرتابل و پلاکارد نصب شده اند.نمايشگاه اين آثار بزودي نيز برپا مي شود. به گزارش ميراث آريا( CHTN) به نقل از ايرنا ˈعلي درخواهˈ با اشاره به اين خبرافزود: پس از انتشار فراخوان اين سوگواره، قريب به 500 اثر به اين دبيرخانه ارسال شده که پس از داوري بيش از 50 اثر به عنوان آثار برتر، انتخاب شدند. وي افزود: به زودي نمايشگاهي از اين 50 پوسترعاشورايي در موزه امام علي(ع) برگزار خواهد شد که برگزيدگان در افتتاحيه اين نمايشگاه معرفي خواهند شد. دبير سوگواره سرو يادآورشد: زمان دقيق برگزاري نمايشگاه بعد از رايزني با سازمان زيباسازي مشخص و اعلام خواهد شد. درخواه نگاه هنري به ابعاد مختلف عاشورا را از نتايج برگزاري اين سوگواره دانست و گفت: پاسداشت فرهنگ مقدس عاشورا و قيام کربلا، زنده نگه‌داشتن عاشوراي حسيني و قيام کربلا، ايجاد زمينه براي بروز خلاقيت هنري در به تصوير کشيدن وقايع عاشورا و نمايش آخرين دستاوردهاي هنرمندان در زمينه عاشوراي حسيني از اهداف برگزاري اين سوگواره است. وي درباره کيفيت آثار ارسالي گفت:ˈمصطفي اسدالهيˈ،ˈفرزاد اديبيˈ وˈ قباد شيواˈ که همه از داوران شناخته شده در عرصه گرافيک بودند اين آثار را بررسي کردند و نسبت به کيفيت پوسترها اظهار رضايت کردند. به گفته وي،استفاده از آثارهنري مرتبط با مفاهيم ديني در سطح شهر ضمن ايجاد فضاي هنري و ارتقا نگاه هنري مردم، مخاطبان را با هنر پوسترو گرافيک آشنا کند. سوگواره سرو را سازمان زيباسازي شهر تهران، به مناسبت بزرگداشت ماه محرم و به منظور ساماندهي فضاهاي شهري برگزارکرد.