نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اطلاعات موشک‌باران تهران در شناسامه پایتخت ثبت شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/09/01
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه شهری ـ عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر در جلسه علنی امروز شورا با اشاره به بمباران‌های پایتخت گفت: شرایط آن زمان به گونه‌ای بود که اخبار مربوط به این موضوع منعکس نمی‌شد، چرا که در روحیه دیگر هموطنان اثر منفی داشت. بنابراین خانواده‌ها در اقدامی فداکارانه درباره مسائل خود در جریان بمباران‌ها سکوت می‌کردند. او برای نمونه به یکی از این بمباران‌ها اشاره کرد و افزود: در خیابان شیخ هادی بیمارستان عیوض‌زاده مورد اصابت موشک قرار گرفت و یک پزشک شهید شد که امروز در محل موشک نمادی قرار گرفته است. به گفته مسجدجامعی در جریان بمباران مهدکودک بیمارستان بهرامی هم دیواری فرو ریخت و چند کودک شهید شدند. همچنین در خیابان ظفر یک افسر شهربانی و عروس او که باردار هم بود شهید شدند، اما این مکان‌ها در تهران شناخته شده نیست. اما مهدی چمران رئیس شورای شهر در جریان صحبت‌های مسجدجامعی به ثبت این موارد در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: جغرافیای مکانی و تعداد شهدای بمباران‌های تهران ثبت و ضبط شده است. با این حال عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر معتقد است که برخی از این موارد ثبت‌ شدنی است و حق خانواده‌های قربانیان بمباران تهران است که اتفاقات آن دوران ثبت شود