نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

این بار هتل فرودگاه امام خمینی خرداد92 به بهره‌برداری می‌رسد

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ حمل و نقل ـ با اینکه بارها پیش‌بینی‌هایی در خصوص به برداری رسیدن هتل امام برای سالجاری از سوی مسئولان انجام شده اما امروز چیز دیگری می‌شنویم و آن اتمام پروژه در خرداد 92 است. "هوشنگ پاکدل" مجری طرح و توسعه فرودگاه امام خمینی(ره)، در گفت و گو با CHN، گفت:«پیش‌بینی‌هایی کرده بودیم که این هتل تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد اما با شرایط فعلی ارز و مشکلاتی که برای سرمایه‌گذاراین پروژه ‌پیش آمد بهره‌ برداری این پروژه به تعویق افتاد.» وی با ابراز امیدواری از افتتاح این پروژه تا خرداد ماه 92 ادامه داد:«تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم و با توجه به این‌ که دوره ساخت این پروژه 3 سال بوده هنوز فرصت باقی است و دیر نشده.» مجری طرح و توسعه فرودگاه امام در ادامه اضافه کرد:«هر چقدرساخت این پروژه به تعویق بیفتد به ضرر سرمایه‌گذاراست و از آن‌جایی که15 فروردین سال 1389 زمین این هتل به بخش خصوصی ارائه شد زمان تحویل آن سال 92 است در نتیجه هنوز تاخیر نداشته است.» وی با بیان این که نوسانات نرخ ارز فاکتور مهمی در عدم تحقق پیش بینی ما برای بهره برداری این هتل بوده یادآور شد:«فازاول این هتل سه ستاره بوده و تا پایان سال جاری به اتمام می‌رسد این در حالی است که نوسانات نرخ ارز بی تاثیر در روند عملکرد مان نبوده‌است.» به گفته وی، نوسانات نرخ ارزمشکلاتی برای سرمایه‌گذاران این پروژه به وجود آورده اما آنها مدعی شدند به دنبال این تغییرات افزایش سرمایه خواهند داد.» مجری طرح و توسعه فرودگاه امام با اشاره به این که اعتبار پیش‌بینی شده برای این هتل در حدود 78 میلیارد تومان است عنوان کرد:« زمان ساخ هتل سه سال و زمان بهره برداری و استفاده از آن 22 سال است.