نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرقت سنگ‌نوشته 3500‌ساله در امريکا

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/09/01
سارقان در منطقه‌اي تاريخي در ايالت کاليفرنياي امريکا، 4 سنگ‌نوشته 3500ساله را دزديدند و چندين سنگ‌نوشته ديگر را تخريب کردند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از شيکاگو تريبون، اين سنگ‌نوشته‌ها که روي الواحي از سنگ‌هاي آتشفشاني نوشته شده بودند، تنها نمونه از هنرهاي صخره‌اي در منطقه «گريت بسين» به شمار مي‌آمدند و تصويري از شکارچيان را در حال شکار حيوانات در اين منطقه نشان مي‌دادند. کارشناسان سازمان مديريت اراضي کاليفرنيا اعلام کردند که خبر اين خرابي نخستين‌بار در 31 اکتبر مخابره شد اما سند و مدرکي درباره زمان سرقت اين سنگ‌نوشته‌ها وجود ندارد. به گفته مدير سازمان مديريت اراضي کاليفرنيا، سارقان به احتمال زياد از نردبان، اره‌هاي سيمان‌بر و ژنراتور براي سرقت اين آثار استفاده کرده‌ا‌ند زيرا جدا کردن اين سنگ‌نوشته‌ها کار آساني نبود. تاکنون هيچ نشانه‌اي از سارقان به دست نيامده و به گفته کارشناسان اطلاعاتي نيز درباره فروش اين آثار در بازارهاي سياه منتشر نشده است. به گزارش ميراث آريا، الواح سنگي آتشفشاني به عنوان يک منظره وسيع در کاليفرنيا بيش از 700 هزار سال پيش با مواد مذاب بيرون‌آمده از دره بلند کالدرا به وجود آمده‌اند.