نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

چهل منبر گرگان در تاسوعا به تکاپو مي‌افتد

تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1391/08/30
مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي وگردشگري استان گلستان با اشاره به ثبت معنوي مراسم چهل‌منبر گرگان گفت: اين مراسم از مراسم آييني ماه محرم در روز تاسوعا است که تنها در محلات قديمي گرگان برگزار مي‌شود. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي استان گلستان، «قربان عباسي» با بيان اين مطلب اظهار داشت: در اين اثر که با شماره 550 در فهرست آثار ملي کشور به ثبت رسيده، خانه‌هاي گرگاني منبر خود را بيرون از درب منزل قرار مي‌دهند، تا هر کسي نذري دارد شمعي روشن کند و بر روي آن قرار دهد. وي با اشاره به اينکه گرگاني‌ها اعتقاد دارند اگر کسي شمع روشن کند و بر روي چهل منبر بگذارد حاجتش برآورده مي‌شود، افزود: دسته‌هاي عزاداري در عصر روز تاسوعا آماده مي‌شوند و در خيابان‌ها و کوچه‌ها زنجيرزني مي‌کنند. سپس مراسم پامنبري آغاز مي‌شود که تا نماز مغرب و عشا ادامه دارد. وي خاطرنشان کرد: در اين مراسم پخت حليم نيز در عصر تاسوعا توسط زنان انجام مي‌شود و عزاداران به سر ديگ حليم يکديگر مي‌روند و اندکي آن را هم مي‌زنند و پاي ديگ شمعي برمي‌افروزند تا حاجتشان برآورده شود. عباسي در پايان يادآور شد: گلستان از نظر ميراث معنوي داراي غناي بالايي است که اميدواريم بتوانيم به منظور حفظ و صيانت از اين آثار آن‌ها را به ثبت برسانيم؛ چرا که همگي اين مواريث نمادي از فرهنگ و آيين مردمان استان هستند و بايد حفظ شده و به آيندگان منتقل شوند.