نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

درهای کره شمالی به روی گردشگران گشوده می‎شود

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/08/30
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ به گزارش رادیو آسیای آزاد، کره شمالی سیاست‌های گردشگری خود را درماه‌های اخیر به میزان چشمگیری نرم و آسان کرده است. طبق همین گزارش گردشگران چینی می‎توانند ظرف یک روز موفق به دریافت ویزای این کشور شوند درحالی که این کار تا یک ماه پیش هفته‌ها وقت می‌گرفت. همچنین وضعیت مهاجرت نیز با کاهش تعداد بازرسان مسئول بررسی گذرنامه‎ها و دیگر بخش‌های مرتبط با سفرهای خارجی دراین کشور آسان‎تر شده است. علاوه براین گردشگران از این پس می‎توانند به طور آزادانه درحالی که با اتوبوس‎های ویژه گردشگران از مناطق مختلف کشور عبور می‎کنند، از بخش‎های مختلف کشور عکس برداری کنند. گفته می‎شود اعمال این تسهیلات در مقررات گردشگری کره شمالی ناشی از افزایش انفجاری گردشگران چینی است که در سال‎های اخیر علاقمند به بازدید از کره جنوبی بوده‎اند ماموران امنیتی که قبلا گردشگران را به هنگام حرکت اتوبوس‎ها تحت نظر قرار می‎دادند، اکنون به وظایف و مشاغل دیگری منتقل شده و این بازرسی‎ها متوقف شده است گفته می‎شود اعمال این تسهیلات در مقررات گردشگری کره شمالی ناشی از افزایش انفجاری گردشگران چینی است که در سال‎های اخیر علاقمند به بازدید از کره جنوبی بوده‎اند. طبق گزارشی که اخیرا از سوی مقامات دولتی گردشگری چین درماه گذشته منتشر شد، 190 هزار گردشگری چینی سال گذشته از کره جنوبی دیدن کردند که 130 هزار نفر بیشتر از سال 2010 بوده است. کارشناسان می‎گویند رهبر کره شمالی "کیم جون اون "درنظر دارد درهای کشور را به روی گردشگران باز کند تا از این طریق سیل درآمدها به اقتصاد بسته و ضعیف کره شمالی سرازیر شود. کارشناسان درعین حال یادآور شده‎اند که ادامه این روند وتحقق این هدف مستلزم اعمال اصلاحات گسترده ساختاری و اجرای برنامه‎های گسترده‎تر گردشگری است که بعید است در آینده نزدیک از سوی "کیم جون اون" در سطح گسترده‎ای به مورد اجرا درآید.