نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تداوم زندگي در دهکده‌هاي 10‌هزار ساله ترکيه

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/08/29
کاوش‌هاي اخير باستان‌شناسان در «دره لونت» ترکيه نشانه‌هايي از زندگي در عصر پارينه سنگي را در اين منطقه نمايان ساخت. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از حريت، باستان‌شناسان اعلام کردند اين دره که 20 دهکده را در خود جاي داده است، از هزاران غار کوچک و بزرگ برخوردار است که همه آن‌ها به دست انسان ايجاد شده‌اند. طبق کاوش‌هاي صورت گرفته، مورخان و باستان‌شناسان اعلام کردند زندگي در اين غارها از عصر پارينه سنگي آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. «لونت اسکندر اوغلو» سرپرست گروه تحقيق گفت: در اين منطقه نشانه‌هايي از دوره‌ هيتي‌ها، رومي‌ها، سلجوقيان و عثماني‌ها ديده شده و زندگي نيز تا به امروز در اين دهکده‌ها جريان دارد. وي افزود: مردم اين منطقه از ديرباز به کشاورزي اشتغال داشتند و باقالي، چغندر قند، زردآلو و نخود مي‌کاشتند و از آن‌ها تغذيه مي‌کردند.