نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ضريح جديد بارگاه اباعبدالله‌الحسين در ديار عشق و ايثار نصب مي‌شود

معاون صنايع دستي و هنرهاي سنتي کشور از پايان ساخت ضريح جديد بارگاه اباعبدالله‌الحسين در شهر قم خبر داد و گفت: در ساخت اين ضريح 120 کيلوگرم طلا استفاده شده است. به گزارش ميراث آريا (chtn)، «محمدحسن صالحي‌مرام» افزود: 5 هزار و 500 کيلوگرم نقره نيز در ساخت اين ضريح به کار رفته است. وي با بيان اين که چوب‌هاي به کار رفته در اين ضريح بيش از 5 هزار کيلو گرم وزن دارند، تصريح کرد: اين چوب‌ها تا 500 سال ماندگارند و روي اين اثر بيش از 100 هزار ساعت کار هنري انجام شده است. اين اثر فرهنگي پيش از فرا رسيدن اربعين و پس از نصب در کربلاي معلي صدها سال نماد شيعه‌دوستي و پيوند قلبي ايرانيان با راه راستين امام سوم شيعيان (ع) خواهد بود. سازندگان اين ضريح نيز در آينده‌اي نزديک به صورت ويژه مورد تجليل مسوولان سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري قرار خواهند گرفت.