نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسافران نوروزي در اماکن تاريخي بيمه مي‌شوند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/12/10
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)-مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري فارس گفت: مسافران نوروزي در اماکن تاريخي اين استان بيمه مي‌شوند. «فريدون فعالي» افزود: طرح بيمه مسافران نوروزي براي نخستين بار و با همکاري شرکت بيمه، زير نظر ميراث فرهنگي فارس انجام مي‌شود. وي تصريح کرد: برنامه‌ريزي‌هاي مقدماتي براي اجراي اين طرح انجام شده و تا هفته آينده به طور قطعي زمان و مکان آن مشخص خواهد شد. اين مقام مسوول يادآور شد: در نوروز 91 تمامي اماکن تاريخي استان فارس آماده پذيرايي از مسافران داخلي و خارجي هستند. فعالي اظهار داشت: ساماندهي محوطه آرامگاه سعدي که از چند ماه قبل عمليات اجرايي آن آغاز شده، تا تعطيلات نوروز به پايان مي‌رسد و اين مکان همانند سال‌هاي گذشته ميزبان علاقمندان خواهد بود. منبع خبر: خبرگزاري ميراث آريا (chtn)