نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اعتراض شدید یک ائتلاف گردشگری مصر در حمایت از اهرام سه‌گانه

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ به گزارش الاهرام، در پاسخی شدید‌اللحن یک ائئلاف مصری در حمایت از صنعت گردشگری این کشور اعلام کرد درصورت ادامه رفتار انفعالی مقامات مصر در پاسخ به اظهارات تندروهای سلفی که خواستار تخریب اهرام و مجسمه ابوالهول شده‌اند، رییس جمهور و مقامات وزارت گردشگری و فرهنگ مصر را به دادگاه می‎کشانند. این رهبر تندروی سلفی که " الگوهری" نام دارد، هفته گذشته در جریان یک گفتگوی تلوزیونی اعلام کرد از آنجا که اهرام سه گانه مصر و مجسمه ابوالهول زمانی درگذشته‎های تاریخی مورد پرستش بوده‎اند، ممکن است دیگر بار مورد ستایش مردم قرارگیرند ، بنابراین بهتر است بکلی نابود شوند. وی در این برنامه تلوزیونی که از کانال دوم تلوزیون متعلق به شرکت رسانه‎ای خصوصی" رویا " پخش می‎شد با افتخار به شرح فعالیت‎ها و مشارکت خودش در انفجار و نابودی مجسمه عظیم بودا در افغانستان پرداخت و این که چگونه در سال 2001 آن را در همکاری با طالبان تخریب کرده است. وی تاکید کرد: «ما اهرام سه گانه مصر و مجسمه ابوالهول را نیز به همان گونه که مجسمه بودا را در افغانستان نابود کردیم، از بین می‎بریم.» بنا به همین گزارش الگوهری یکی از رهبران جهادی و سلفی مصر است که در دهه 90 با طالبان در افغانستان نیز جنگیده بود. از دیگرسو "ایهاب البدری" مدیر" ائتلاف ملی در حمایت از گردشگری مصر "نیز در گفتگو با الاهرام اعلام کرد:« پاسخ مقامات رسمی به اظهارت الگوهری قاطعانه نبود.» وی افزود:«ما به مقامات رسمی کشور فرصت می‌دهیم پاسخ درخوری به این اظهارات بدهند درغیر این صورت، ما رییس جمهور" مرسی" و نیز نخست وزیر و همچنین وزیران گردشگری و آثار تاریخی مصر را به دادگاه خواهیم کشاند.» وی یادآور شد که چنین اظهاراتی آثار مخرب گسترده‎ای بر صنعت گردشگری مصر دارد که هم اکنون نیز بشدت در تلاش و تقلا برای احیا و بازسازی خویش است. وی گفت:«هم اکنون رسانه‎های بین‎المللی ازجمله روزنامه ایندپندنت در بریتانیا این گفته‎های الگوهری را به طور برجسته‎ای بازتاب داده‎اند و انتشار این قبیل اظهارات تاثیر منفی گسترده ‎ای بر گردشگری و اقتصاد مصر در سطح کلان خواهد داشت.» گردشگری مصر که به شدت وابسته به نواحی ساحلی و آثار و بناهای باستانی آن است، از زمان برکناری "حسنی مبارک" تا کنون مورد بحث و مجادلات شدیدی بوده است اما مقامات رسمی مصر از حزب "اخوان المسلمین" هربار اطمینان داده اند که دولت جدید تاثیری بر فعالیت‌های رایج گردشگری دراین کشور نخواهد داشت.