نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تعطيلي بنگاه‌هاي مسافرتي انگليس

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/24
کاهش چشمگير آمار گردشگران خارجي در انگليس منجر به افزايش 100 درصدي توقف فعاليت بنگاه‌هاي مسافرتي اين کشور در 12 ماه اخير شد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ديلي تلگراف، آمارها حاکي است در فاصله ماه‌هاي اکتبر سال 2011 تا سپتامبر 2012، 86 بنگاه مسافرتي در انگليس فعاليت‌هاي خود را متوقف کردند که اين ميزان در مقايسه با مدت مشابه سال پيش افزايشي 100 درصدي داشته است. کارشناسان بي‌ثباتي بسياري از بازارهاي گردشگري همچون يونان را عامل اصلي نزول گردشگري عنوان کردند و افزودند: اين‌گونه مشکلات گردشگران را بر آن داشت تا به جاي مسافرت‌هاي خارجي در داخل بريتانيا به مسافرت بپردازند. از سوي ديگر، برگزاري مسابقات المپيک و جام الماس در انگليس که منجر به کاهش 2 برابري درآمدهاي گردشگري اين کشور شد، مشکلات مالي انگليس را افزايش داد و مانع از خروج گردشگران شد. آمارها حاکي است بسياري از آژانس‌هاي مسافرتي انگليس براي ادامه فعاليت‌هاي خود به کمک‌هاي مالي دولت احتياج دارند اما ضررهاي اين کشور پس از برگزاري رقابت‌هاي ماه‌هاي گذشته، هيچ اميدي براي اين آژانس‌ها باقي نگذاشته است. به گزارش ميراث آريا، پيش‌بيني مي‌شود در صورت تداوم روند کنوني، در آينده بنگاه‌ها و آژانس‌هاي مسافرتي بيشتري ورشکسته شوند و فعاليت‌هاي خود را متوقف کنند.