نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش گنجينه‌هاي مصر باستان در انگليس

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/08/24
مجموعه‌اي از گنجينه‌هاي باستاني متعلق به سرآغاز تاريخ مصر به‌زودي در يکي از موزه‌هاي انگلستان به نمايش درخواهد آمد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از رويترز، در اين نمايشگاه که در موزه لانکاشاير انگلستان برپا خواهد شد، آثار مختلفي مرتبط با زندگي روزمره مصريان و همچنين آثاري مربوط به زندگي پس از مرگ آن‌ها به نمايش در مي‌آيد. به گفته مدير موزه لانکاشاير انگليس، آنچه در اين موزه به نمايش در مي‌آيد مجموعه‌‌آثاري است که اوايل قرن بيستم از سوي باستان‌شناسان دانشگاه ليورپول کشف شد. بسياري از اين آثار شامل ماسک‌هاي چوبي موجود در تابوت‌ها، سفالينه‌ها و مجسمه‌ها، همچنان سالم باقي مانده‌اند. اين نمايشگاه 15 نوامبر گشايش مي‌يابد و تا 20 ژانويه برپا خواهد بود. خانواده‌ها مي‌توانند از 24 نوامبر به تماشاي اين آثار بروند.