نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سنگ نگاره‌های ۱۰ هزار ساله اردکان نابود شد

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1391/08/23
به گزارش هنرنیوز، سال گذشته ۵۲ سنگ‌نگاره با نقوش بزکوهی، صحنه شکار یوزپلنگ و آدم‌ها که دو سال پیش اطراف اردکان یزد کشف شده بود به ثبت ملی رسید. به گفته‌ی رضا ملاحسینی اردکانی،دبیر انجمن «چارسوق کویر» اثار کشف شده بدون هیچ گونه محافظ در محوطه کشف شده رها شده بودند که هفته‌ی گدشته گروهی سودجو به بهانه‌ی پیدا کردن گنج کل محوطه را با لودر و بیل مکانیکی زیر و رو کرده و طی آن تمامی سنگ‌نگاره‌ها از بین رفتند. از آنجا که مطالعات باستان‌شناسی عمیقی روی این سنگ‌نگاره‌ها صورت نگرفته بود طی مطالعات ابتدایی تخمین زده شد این سنگ نگاره‌ها قدمتی ۶ تا ۱۰ هزار ساله دارند. ملاحسینی با اشاره به این که به دلیل کمبود بودجه هیچ گونه حفاظتی از این سنگ نگاره‌ها صورت نمی‌گرفت ، خاطر نشان کرد: هرگز نشانی دقیق این سنگ‌نگاره‌ها حتا به اصحاب رسانه داده نشد تا از طمع سودجویان در امان باشند اما مشخص نیست چگونه این افراد به اطلاعات این محوطه دسترسی پیدا کرده‌اند. او در عین حال توضیح داد که دسته‌ای در میراث فرهنگی معتقد بودند که این سنگ نگاره ها به محل امنی در داخل شهر باید انتقال یابد اما گروه دیگری اعتقاد داشتند باید کاوش‌هایی در آن منطقه صورت گیرد و سنگ‌نگاره‌ها باید در جای قبلی خود باقی بمانند که در هر دو صورت هم اکنون به دلیل بی توجهی کل این آثار باستانی به ورطه‌ی نابودی رفت.