نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

لاک پشت‌ها گردشگري ويتنام را رونق مي‌دهند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/08/23
با آغاز تخم‌گذاري لاک پشت‌ها در سواحل ويتنام، اين کشور خود را براي جذب گردشگران مشتاق به اين رويداد طبيعي مهيا مي‌سازد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، مسوولان سواحل جزيره وانان در ويتنام که هر ساله در مدت زمان کوتاهي شاهد حضور انبوه گردشگراني هستند که براي ديدن لاک‌پشت‌هاي سبز و تخم‌گذاري آنها به اين منطقه مي‌آيند مي‌کوشند با استفاده از اين رويداد طبيعي، طبيعت‌گردي منطقه را رونق بخشند. يکي از مديران تورهاي طبيعت‌گردي تايوان با اشاره به اينکه اين لاک‌پشت‌هاي سبز از گونه‌هاي درحال انقراض هستند و محققان و گردشگران بسياري براي تماشاي چند ساعت از تخم‌گذاري آنها و نزديک شدنشان به ساحل به اين جزيره سفر مي‌کنند گفت: اکوتوريسم منطقه از پتانسيل بالايي برخوردار است و مي‌تواند تجربه بسيار شيرين و منحصربه‌فردي را براي گردشگران به يادگار بگذارد. در ادامه طبيعت بي‌نظير جزاير تايوان چشم‌اندازهاي منحصربه‌فردي را از مهاجرت پرندگان و پروانه‌ها، شناي ماهي‌هاي رنگارنگ و حرکت گروهي حيوانات در اطراف سنگ‌هاي آتشفشاني ايجاد کرده که مي‌تواند در کنار يکديگر ازجمله دهکده‌هاي دورافتاده کوهستاني که در ميان جنگل‌هاي سرو پنهان شده‌اند و قبايل بومي "آتايال" که به‌دليل صورت‌هاي خال‌کوبي شده و موهايي که به شيوه‌هايي خاص بافته مي‌شوند از جذاب‌ترين و تأثيرگذارترين عوامل سفر به تايوان باشد. وي افزود: بيشتر گردشگران و طبيعت‌گردان منطقه را افراد تحصيل کرده و متخصص تشکيل مي‌دهند و اين نشان از اهميت اين نوع سفرها دارد و همين امر مقامات را بر آن داشته تا با ايجاد امکانات و تسهيلات گردشگري بيشتر سبب رشد منطقه شوند.