نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران در خيابان‌هاي ونيز شنا مي‌کنند

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/08/23
بارش شديد باران در شمال و مرکز ايتاليا، ونيز را سيل زده و گردشگران آن را در ميادين و خيابان‌ها غوطه‌ور کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از رويترز، بارش شديد باران و جاري شدن سيل در ونيز که در 2 سال گذشته سابق نداشته است، 70 درصد از اين شهر را که شامل مغازه‌ها، خانه‌ها و اماکن تاريخي مي‌شوند به زير آب برد. ارتفاع آب در اين شهر به 149 سانتي‌متر رسيده به گونه‌اي که گردشگران با لباس‌هاي غواصي روي‌ صندلي‌هاي زير آب رفته کافه‌ها نشسته‌اند. هرچند نمي‌توان اندازه دقيقي از ميزان خسارت‌هاي وارد شده به شهر را اعلام کرد اما طبق گفته کارشناسان، ونيز تقريبا از يک شهر آب گرفته به يک شهر شناور تبديل شده است. طبق آمار موجود ، شهر ونيز از سال 2000 تاکنون 3 بار با وضعيتي مشابه با شرايط امروز مواجه بوده که به گفته رييس محيط زيست ونيز، علت اصلي آن تغييرات آب و هوايي بوده است. گفتني است مقامات ونيز از اتمام ساخت مانع حفاظتي شهر در برابر سيلاب‌ها تا سال 2015 خبر دادند که در صورت وقوع حوادثي اينچين، شايد نيازي به ساخت آن به دليل غرق شدن کامل ونيز نباشد. به گزارش ميراث آريا، منطقه توسکاني ايتاليا نيز شاهد ريزش 4 ساعته باران بوده که در پي آن 200 نفر مجبور به ترک خانه‌هاي آب گرفته خود شدند.