نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نواي شمس‌العماره در قلب پايتخت طنين انداخت

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/08/23
امروز ساعت 3 بعد از ظهر 22 آبان 91 پس از 86 سال خاموشي نواي ساعت شمس‌العماره به طور رسمي در قلب پايتخت طنين انداخت. به گزارش ميراث آريا (chtn)، حدود 150 سال پيش ساعت شمس‌العماره در اين عمارت نصب شد و امروز پس از 86 سال خاموشي همزمان با برگزاري نخستين همايش ملي پژوهشي کاخ گلستان به نيت 5 تن آل عباء، 5بار صداي ناقوس اين ساعت تاريخي در قلب تهران طنين انداخت. مراسم بازآفريني ساعت شمس‌العماره در بالاي عمارت شمس‌العماره با حضور مدير و کارکنان کاخ گلستان و شرکت‌کنندگان در نخستين همايش ملي پژوهشي نگين پايتخت برگزار شد. در اين مراسم «محمد ساعتچي» تعميرکار اين ساعت با اشاره به روند ساخت و بازسازي اين ساعت قديمي که از ساختمان اوليه آن تنها چهار چرخ‌دنده باقي‌مانده بود گفت: پس از 18 ماه تلاش شبانه‌روزي و با حمايت مديريت کاخ گلستان امروز شاهد راه‌اندازي دوباره اين ساعت در عمارت شمس‌العماره کاخ گلستان هستيم که آرزوي ديرينه‌ام بود. وي افزود: تمامي اجزاي اين ساعت شامل بيش از 20 چرخ‌دنده، 4 گيربکس و مهمتر از همه ناقوس آن در زيرزمين اين عمارت در اين مدت توسط تراشکار زبردست «محمود شمس‌پور» و ريخته‌گري «مهندس عبدي» و همراهي «جمشيد غيب‌زاده» ساخته شد. خاطرنشان مي‌شود؛ ساعت شمس‌العماره از ساعت‌هاي عتيقه و دست‌ساز جهان است که حدود 150 سال پيش به ناصر‌الدين شاه قاجار هديه داده شد اما 86 سال بود که صدايي از اين ساعت بلند نمي‌شد. هم‌اکنون پس از ساخت اين ساعت و راه‌اندازي مجدد آن با نواختن 86 بار زنگ ناقوس آن در هر 12 ساعت اهالي ميدان ارگ، بازار تهران، محله عودلاجان و ناصر خسرو هر روز صداي نوستالژيک اين ساعت قديمي را در قلب تهران خواهند شنيد.