نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تجهیزسایت‎های گردشگری عربستان به انرژی خورشیدی

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/08/22
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ مقامات عربستان سعودی طبق یک پروژه زیست‎محیطی ازاین پس نیاز سایت‎های توریستی خود را با انرژی خورشیدی تامین می‎کنند. "اسامه الخلوی" دبیر کل اداره توسعه سایت‎های گردشگری عربستان با اعلام این مطلب گفت:«انرژی خورشیدی منبعی همیشگی و هم تجدید‎پذیر است که هیچ‌گونه آلاینده مخرب برای محیط زیست نیز درپی ندارد. بنابراین طبیعی است که در نواحی دورافتاده کشور، استفاده از این قبیل تکنولوژی‎های نو، که بسیار مفید و اقتصادی نیز هست، اولویت دارد.» این نخستین فاز از برنامه درازمدتی است که قرار است در همه سایت‎های گردشگری این کشور به اجرا درآید به گفته وی این تجهیزات در فاز اولیه، شامل 90 واحد روشنایی است که که هر واحد روشنایی نیز دارای یک پنل وباتری خورشیدی است. این نخستین فاز از برنامه درازمدتی است که قرار است در همه سایت‎های گردشگری این کشور به اجرا درآید اما طبق هماهنگی‌های انجام شده میان مقامات گردشگری و موسسات علمی و فناوری‌های نوین این کشور ابتدا در سایت‌های گردشگری در نواحی دورافتاده با هدف ایجاد تعادل میان تنگناهای زیست محیطی و فشارهای ناشی از صنعت گردشگری به اجرا در می‌اید. عربستان سعودی دارای پارک انرژی خورشیدی است که افزون بر 16 هکتار وسعت دارد و یکی از پارک‎های بزرگ تولید انرژی در جهان به شمار می‎رود. این کشور با دریافت هفت کیلووات ساعت انرژی در هر متر مربع و در طول 12 ساعت در روز بیشتر از میزان تولیدی در سایت‎های خورشیدی اسپانیا و انگلستان از این سایت بهره‎مند می‎شود. این طرح افزون بر چهار هزار و 450 باتری خورشیدی در 16 هکتار را در خود جای داده است و ظرفیت تامین انرژی شش هزار واحد مسکونی (معادل 10 مگاوات) را دارد