نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران 9 کشور از اخذ ویزای هند معاف شدند

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/08/22
دولت هند در راستای سیاست‌های جدید برای جذب بیشتر گردشگر، شرایط صدور ویزای برای گردشگران را تسهیل می‌کند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دولت هند در راستای جذب بیشتر گردشگر به این کشور در آینده‌ی نزدیک، اتباع 9 کشور را از اخذ ویزای گردشگری برای سفر به این کشور معاف می‌کند. به گزارش توربو نیوز، در حال حاضر اتباع 11 کشور برای سفر به هند به عنوان گردشگر نیاز به اخذ ویزا ندارند که با اجرای قانون جدید اتباع 20 کشور برای سفر هند از اخذ ویزا معاف می‌شوند. از سوی دیگر، دولت هند که حضور پررنگی در نمایشگاه بازار جهانی سفر در شهر لندن داشت، در غرفه این کشور علاوه‌بر نمایش بخش‌هایی از مقصد نخست گردشگری خود،‌ بنای تاریخی «تاج محل»، جاذبه‌های گردشگری این کشور از جمله سواحل پاک‌، دریاچه‌ها‌، حیات وحش‌، تنوع فرهنگی غنی‌ و جشنواره‌های متنوع را به بازدیدکنندگان معرفی کرد. بیشتر گردشگران هند از کشورهای آمریکا، کانادا، منطقه‌ی آمریکایی جنوبی، انگلیس، آلمان، فرانسه، سوئد، هلند، عربستان، کویت، امارات، عمان، اردن، مصر، استرالیا، نیوزلند، مالزی، سنگاپور، کره‌جنوبی و ژاپن هستند.