نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تداوم بي‌ثباتي در صنعت گردشگري يونان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/08/22
تابستان بي‌رمق در حوزه گردشگري يونان سبب شد گردشگري اين کشور در ماه‌هاي انتهايي سال نيز توفيقي کسب نکند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يورو نيوز، بي‌ثباتي شرايط داخلي يونان، نخستين فصل گردشگري اين کشور را بدون گردشگر به پايان رساند و گردشگري يونان اميدي به ماه‌هاي آتي نيز ندارد. به گفته کارشناسان، درآمد گردشگري يونان به دليل از دست رفتن فرصت‌هاي ابتدايي فصل چندان راضي‌کننده نبود و پس از آن نيز توفيقي در جذب گردشگر حاصل نشد. از آنجا که صنعت گردشگري نقشي پررنگ در اقتصاد يونان ايفا مي‌کند، بي‌ثباتي مالي در گردشگري فصل تابستان ممکن است تاثيري بلندمدت بر اقتصاد اين کشور بگذارد. رئيس رستوران‌هاي جزيره کاس يونان گفت: تنها در ماه‌هاي جولاي و آگوست در جذب گردشگر موفق بوديم ولي 2ماه فعاليت براي پوشش دادن 10 ماه ديگر کافي نيست. به گزارش ميراث آريا، بخش هتلداري يونان نيز در ماه‌هاي سپري شده افت درآمدي 10 تا 12 درصدي داشت و به نظر مي‌رسد اين روند تا پايان سال ادامه داشته باشد.