نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

علاقه مقامات دولتي بلغارستان به گنجينه تراقي‌ها

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/08/22
خبرگزاري دولتي بلغارستان، از بازديد نخست‌وزير اين کشور از گنجينه تازه کشف شده تراقي‌ها که در موزه صوفيا قرار دارد، خبر داد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از نوونيت، در اين بازديد که براي نخستين‌بار طي سال‌هاي اخير صورت مي‌گيرد، علاوه بر نخست‌وزير وزراي فرهنگ، اقتصاد و آموزش بلغارستان نيز حضور خواهند داشت. اين آثار، مجموعه‌اي از جواهرات متعلق به تراقي‌ها شامل جعبه چوبي حاوي استخوان خاکستر و چندين شيء طلايي متعلق به قرن چهارم و سوم پيش از ميلاد است که روز پنج‌شنبه کشف شدند. آثاري همچون دستبندهاي مارپيچ طلايي و ديگر اشياي تزئيني گران‌بها بخشي از اين مجموعه‌آثار باستاني است. به گزارش ميراث آريا، ارزش اين مجموعه باستاني به قدري است که هنوز قيمت مشخصي براي آن‌ در نظر گرفته نشده است.