نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دايناسورهاي پرنده به باند پرواز نياز داشتند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/08/21
ديرينه‌شناسان بقاياي دايناسوري پرنده را کشف کردند که در هنگام پريدن مسافتي طولاني را براي سرعت گرفتن مي‌دويد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يو پي آي، اين پرنده پيش از تاريخ « کوئتزالکوتلوس» نام دارد که طول بال آن 34 فوت بوده و وزني 155 پوندي داشته و به عقيده ديرينه‌شناسان بزرگ‌ترين پرنده‌ متعلق به عصر دايناسورهاست که تاکنون کشف شده است. محققان با استفاده از برنامه‌هاي رايانه‌اي شبيه‌ساز، نحوه پرواز اين پرنده غول‌پيکر و سنگين را شبيه‌سازي کردند؛ برنامه‌اي که نشان داد اين پرنده براي پرواز مسافتي طولاني را مي‌دويده است. ديرينه‌شناسان اعلام کردند اين پرنده در هنگام پريدن از پرتگاه مسافت زيادي را طي نمي‌کرده اما در روي زمين نيازمند سطحي شيب‌دار همچون سواحل رودخانه‌ها بوده که در اين زمان با چهار دست وپا مي‌دويده و در اوج سرعت از دست‌هاي خود براي برخاستن کمک مي‌گرفته است. به گزارش ميراث آريا، آنچه در اين تحقيق به دست آمد نشان داد برخلاف فرضيه‌هاي پيشين، پرنده‌هاي عصر دايناسور سريع‌پرواز نبودند و مدتي نسبتا طولاني را براي سرعت گرفتن مي‌دويدند.