نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راهکار فيليپين براي ارتقاي گردشگري

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/08/18
دولت فيليپين در نظر دارد به منظور جذب بيشتر گردشگر فرايند تمديد ويزاي گردشگران را تسهيل کند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از ايتوربو نيوز، در اين طرح که از سوي دفتر مهاجرت فيليپين اجرا خواهد شد، گردشگراني که قصد اقامت طولاني مدت در اين کشور را دارند مي‌توانند با مراجعه به اين مرکز، نياز خود را برطرف کنند. بر اين اساس، بخش تمديد مدت ويزا مسوول پاسخگويي به تمام تقاضاها درخصوص افزايش اعتبار زماني ويزاهايي است که تاريخ آن‌ها گذشته‌ است يا ساقط شده‌اند. به گفته مقامات دفتر مهاجرت فيليپين اين اقدام علاوه بر خارج نشدن گردشگران درآمد چشمگيري براي اين مرکز از طريق پرداخت جريمه‌ها، ديرکردها و همچنين مبلغ تمديد اعتبار به همراه خواهد داشت. به گزارش ميراث آريا، رئيس دفتر مهاجرت فيليپين گفت نقش مهم بخش تمديد اعتبار ويزا، جذب بيشتر گردشگر به کشور و در نتيجه ارتقاي سطح گردشگري است.