نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فرش قرمز اروپا براي گردشگران روس و چيني

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/08/18
استطاعت مالي گردشگران چيني و روس سبب شد اتحاديه اروپا کشورهاي عضو را به منظور رونق اقتصاد شکست‌خورده اين منطقه، به تسهيل قوانين صدور ويزا براي اين دو کشور تشويق کند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از خبرگزاري فرانسه، «آنتوني تاجاني» مامور ويژه اتحاديه اروپا در حوزه گردشگري گفت: تسهيلات مسافرت و گردشگري هميشه از اولويت‌هاي اين اتحاديه بوده است و در تقويم اتحاديه اروپا جايگاه ويژه‌اي دارد. گردشگران خارجي، سال گذشته با صرف هزينه‌اي 330 ميليارد يورويي در کشورهاي عضو اتحاديه اروپا اين منطقه را به يکي از مقصدهاي مهم گردشگري جهان تبديل کردند و مقدمات توليد 19 ميليون شغل را فراهم آوردند. تاجاني با دعوت از 27 کشور اتحاديه براي آسان‌سازي فرايند صدور ويزاي رايج افزود: براي مثال مي‌توان براي گردشگران روس مقدمات صدور رايگان ويزا را فراهم آورد. بر اساس آمارهاي موجود، سال گذشته بيش از يک ميليون ويزاي شينگن براي گردشگران چيني و 5 ميليون ويزا براي گردشگران روس صادر شد که پيش‌بيني مي‌شود در طرح جديد، اين آمار در سال آينده روندي رو به ‌رشد را به ثبت برساند. به گزارش ميراث آريا، مديران اجرايي اتحاديه اروپا معتقدند مختصر کردن فرم‌هاي تقاضا و کاهش هزينه ويزا، بسياري از مشکلات پيش رو در مسير صدور رواديد را از ميان برمي‌دارد.