نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یکی از عجایب هفتگانه معاصر دوباره کاوش می‌شود

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/08/18
با آغاز یک پروژه‌ی جدید کاوش، رازهای جدیدی از شهر تاریخی «پترا» کشف می‌شوند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با گذشت چند دهه از کشف شهر تاریخی «پترا» در کشور اردن، پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آتی و با شروع یک پروژه کاوش بین‌المللی، رازهای جدید از این شهر تاریخی کشف شوند . به گزارش هریتیج‌کی، از ماه‌های آغازین سال آینده میلادی یک تیم باستانشناسی بین‌المللی که سرپرستی آن برعهده باستانشناسانی از دانشگاه کارولینای آمریکا خواهد بود، این شهر تاریخی را کاوش می‌کنند. در سال‌های گذشته آثار تاریخی ارزشمند زیادی از جمله بقایای اجساد صدها انسان، ظروف سفالی و زیورآلات در شهر صخره‌ای پترا کشف شدند و اکنون باستان‌شناسان در پروژه جدید کاوش به دنبال آثاری هستند که رازهای زندگی مردمان این شهر تاریخی را که تاحدود دو قرن قبل کسی از وجود آنها خبر نداشت را آشکار کنند. شهر تاریخی پترا متعلق به دوران پیش از تاریخ بوده و در سال 1812 میلادی توسط یک باستان‌شناس سوییسی کشف شد، در سال‌های دور بخشی از شهر باستانی «ناباتایان» محسوب می‌شده است. این شهر تاریخی که در سال 2007 بعنوان یکی از عجائب هفتگانه از نگاه مردمان دنیای مدرن انتخاب شد، در گذشته، در تقاطع راه‌های اصلی کاروان‌هایی که از دریای سرخ عبور می‌کرده‌اند، قرار داشته است. این راه‌های اصلی، کشورهای عربی مصر و سوریه را به هم متصل می‌کردند. شهر تاریخی پترا یکی از مشهورترین بناهای جهان محسوب می‌شود و به‌دلیل استفاده از نوع خاصی از معماری با تلفیق معماری سنتی شرقی و معماری یونانی، در سال 1985 میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده، این در حالیست که در ماه مارس یکی از کارشناسان بناهای تاریخی اعلام کرد، به‌دلیل بازدید روزانه هزاران گردشگر از شهر تاریخی پترا در اردن و نبود نظارت کافی بر تعداد گردشگران این شهر دوهزار ساله، صدمه‌های بسیاری به آن وارد شده است که از آن ‌جمله می‌توان به ایجاد شکاف‌هایی در بخش‌هایی از این شهر صخره‌یی اشاره کرد.