نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پرواز گردشگران نوروزی با هواپیماهای سبک

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1390/12/09

گردشگران نوروزی و دوست‏داران طبیعت برای دومین سال متوالی زیبایی‏های منطقه آزاد ارس را از آسمان آبی این منطقه به نظاره می‌نشینند. معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از گردش هواپیماهای تک‌سرنشین در ایام نوروز 91 خبر داد و گفت: نوروز 91 برای دومین سال پیاپی هواپیماهای تک‌سرنشین، مسافران و گردشگران منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس را بر فراز آسمان منطقه به پرواز در می‌آورند. عادل نجف‌زاده با اشاره به استقبال پیش‏بینی‌نشده مردم و گردشگران از این اقدام در نوروز 90 افزود: بر همین اساس سال جدید نیز پرواز بر فراز آسمان زیبای منطقه ارس را پیش‌بینی کردیم. وی با اشاره به سفر حدود دو میلیون گردشگر به نقاط گردشگری و تاریخی و تفریحی این منطقه در نوروز 90 اظهار داشت: در نوروز سال 91 به منظور پر کردن اوقات فراغت گردشگران و مردم منطقه 15 برنامه شاد و مفرح تدارک دیده شده و امیدواریم ایام خاطره‌انگیزی را برای عید امسال رقم بزنیم. نجف زاده تصریح کرد: به منظور زیباسازی بیشتر فضای داخلی شهر جلفا و ایجاد نشاط اجتماعی برای اهالی و گردشگران نوروزی تجهیزات گردشگری و تزیینی به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال تهیه شده است که برای نصب در نقاط گردشگری و پرتراکم سطح منطقه آزاد ارس در اختیار شهرداری جلفا قرار می‌گیرد. خبرگزاری مهر