نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دلیل حضور ضعیف ایران در نمایشگاه‌های گردشگری چیست؟

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1390/11/10
نمایشگاه‌های گردشگری یکی از مهم‌ترین روش‌های معرفی جاذبه‌های مختلف و متنوع گردشگری هستند. هر کشوری تلاش می‌کند به بهترین نحو در هر یک از نمایشگاه‌ها شرکت نماید زیرا هر کدام کشورهای متفاوتی را شامل شده و در حقیقت بازار جداگانه‌ای برای کشور شرکت‌کننده ایجاد می‌کند. از جمله نمایشگاه‌های گردشگری معروف دنیا می‌توان به نمایشگاه‌های لندن، ژاپن،‌ مادرید و برلین اشاره کرد که بسیاری از کشورها با سرمایه‌گذاری و خلاقیتی مطابق با دنیای گردشگری جدید در این نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند. از جمله می‌توان به کشور عراق اشاره کرد که با وجود بی‌ثباتی اوضاع غرفه‌ بزرگی با چیدمان مناسب در نمایشگاه لندن داشت. حال در شرایطی که رقابت شدیدی میان کشورها در بازار گردشگری وجود دارد،‌ متولیان نمایشگاه‌ها در انجام امور اساسی مانند پرداخت بهای فضای غرفه و قطعی کردن آن کوتاهی می‌کنند. به این ترتیب تمام فعالیت‌های مرتبط با تأخیر یا مشکل مواجه خواهد شد. کما آن که سال گذشته ایران فضای همیشگی خود در نمایشگاه برلین را از دست داد. همچنین شرکت‌کنندگان در نمایشگاه مادرید یا ویزا نگرفتند و یا ویزایی با تاریخ صحیح دریافت نکردند. افزون بر همه مسایل باید غرفه‌آرایی نامناسب و با فوریت را که گاه در میانه برگزاری نمایشگاه در آستانه سقوط قرار می‌گیرد نیز در نظر داشت. تنظیم خبر: میثم رودکی منبع: CHN