نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تهيه نخستين اطلس دوزبانه غارهاي ايران

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/08/17
رئيس هيات‌مديره انجمن غارنوردان و غارشناسان ايران از تهيه نخستين اطلس تصويري دوزبانه و برپايي نخستين جشنواره عکس از غارهاي ايران که در پي فراخوان به دبيرخانه دايمي تهيه اين اطلس ارسال شده ، در گالري نگارخانه استان اصفهان خبر داد. «جواد نظام‌دوست» با بيان اين خبر ، اين اقدام انجمن غارنوردان و غارشناسان ايران را با هدف فرهنگ‏سازي و آشنا کردن مردم با غارها و ايجاد حساسيت درباره اين پديده طبيعي دانست و بيان کرد: به همين منظور انجمن غارنوردان و غارشناسان ايران پس از اعلام سراسري دبيرخانه‏اي تهيه اطلس غارهاي ايران را آغاز کرد و موفق به دريافت 208 قطعه عکس از غارهاي کتله‏خور(استان زنجان)، نخجير(استان مرکزي)، قلايچي(آذربايجان غربي)، هامپوليد(آذربايجان شرقي)، يخ مراد(استان البرز) و ... شد. وي افزود: اين عکس‏ها که 40 عکاس حرفه‏اي حوزه ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آن‌ها را تهيه کرده‌اند، از سوي هيات داوران انجمن عکاسان ميراث فرهنگي داوري شد و 60 اثر به مرحله نهايي راه‏ يافتند. اين مقام مسوول تصريح کرد: اين 60 اثر برگزيده با همکاري حوزه هنري استان اصفهان از 11 تا 21 آبان‌ماه در گالري نگارخانه استان اصفهان در معرض نمايش قرار دارند و 18 آبان‌ماه نيز از نفرات برتر با حضور معاون گردشگري کشور قدرداني مي‌شود. وي حمايت از محيط‏ زيست و حفاظت از غارها را از ديگر اهداف برگزاري اين نمايشگاه دانست و گفت: اين نمايشگاه با حمايت موثر سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و با هدف جمع‏آوري زيباترين تصاوير از غارهاي کشور، پس از استان اصفهان در ساير استان‏ها نيز در معرض نمايشگاه قرار خواهد گرفت.