نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دهلي مقصد نخست گردشگران در آسيا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/08/17
يک موسسه بين‌المللي گردشگري شهر دهلي نو را مهم‌ترين مقصد گردشگري هند و همچنين منطقه جنوب شرق آسيا معرفي کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از اينديان اکسپرس، بر اساس اين پژوهش که از سوي موسسه «هتل پرايس ايندکس» صورت گرفت، پس از دهلي نو شهرهاي بمبئي و بانگالور رده‌هاي دوم و سوم مقصدهاي برتر گردشگري هند را به خود اختصاص دادند. در اين فهرست ده‌گانه علاوه بر 3 شهر مذکور شهرهاي چناي، حيدرآباد و کلکته نيز قرار دارند که به عنوان کلان‌شهرهاي هند رده‌هاي چهارم، هشتم و نهم را اشغال کرده‌اند. در اين ميان شهر ساحلي گوا و شهر جيپور که به « شهر صورتي» معروف است رده‌هاي پنجم و ششم را به خود اختصاص داده‌اند. بر پايه اين گزارش، شهرهاي جنوب شرق آسيا مقصدي دلخواه براي گردشگران هندي به شمار مي‌روند که در اين ميان شهر بانکوک در صدر قرار دارد و شهرهاي هنگ‌کنگ، کوالالامپور و پوکت رتبه‌هاي بعدي را به خود اختصاص مي‌دهند. به گزارش ميراث آريا، ديگر مقصدهاي برتر گردشگري در اين فهرست ده‌گانه را شهرهاي دبي ، نيويورک، لندن و لاس وگاس تشکيل مي‌دهند که رتبه‌هاي سوم، چهارم، پنجم و هشتم را در اختيار دارند.