نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازگشت موميايي پرويي از بوليوي

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/08/17
مقامات بوليوي پس از کشف و ضبط يک موميايي باستاني متعلق به پرو و جلوگيري از خروج آن، موميايي را به کشور اصلي آن بازگرداندند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از آسيا وان، اين موميايي که جسد يک دختربچه است، هنگامي به دست پليس بوليوي افتاد که در حال بارگيري در کشتي براي انتقال غيرقانوني به فرانسه بود. وزير فرهنگ با بيان اين که اين موميايي به سال‌هاي 1200 تا 1450 ميلادي تعلق دارد، گفت: اين جسد که در داخل جعبه‌اي قرار داشت، در اکتبر سال 2010 براي انتقال به فرانسه و فروش در يک حراجي در کشتي بارگيري شده بود که از سوي نيروي حراست بندر شناسايي و ضبط شد. کارشناسان پس از باز کردن در جعبه بقاياي موميايي شده دختربچه‌اي تقريبا 2ساله را که به صورت جنيني قرار داشت پيدا کردند؛ جسدي که 5 لايه پارچه نخي و پشمي به دور آن پيچيده شده بود. به گفته باستان‌شناسان اين دختربچه از ساکنان سده‌هاي گذشته سواحل جنوبي پرو بوده است. به گزارش ميراث آريا، اين موميايي در يک مراسم رسمي در وزارت امور خارجه پرو توسط وزير فرهنگ بوليوي به همتاي پرويي وي اهدا شد.