نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ثبت ملی و جهانی کرمانشاه به عنوان الگوی صلح

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/16
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه مجلس: نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح ثبت ملی و جهانی کرمانشاه به عنوان الگوی صلح و هم زیستی مسالمت آمیز به سازمان میراث فرهنگی و پیگری آن در یونسکو خبر داد. سعید حیدری طیب، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در گفت و گو با خبرگزاری CHN درباره علت ارائه طرح ثبت جهانی استان کرمانشاه می گوید: من مطالعات فراوانی درباره میراث معنوی، گویش ها و قومیت های استان کرمانشاه داشتم. طی این مطالعات متوجه شدم، با توجه به حضور ادیان، قومیت ها و گویش های مختلق در استان کرمانشاه، آنها زندگی مسالمت آمیزی در کنار یکدیگر دارند. او این زندگی مسالمت آمیز قومیت ها و ادیان را بیانگر فرهنگ و تمدن مدرم کرمانشاه می داند. ادیان مختلفی از جمله اسلام، یهودیت، مسیحیت و زرتشت و همچنین مذاهب مختلف تشیع و تسنن و شاخه های مختلف اهل حق ادیان و مذاهبی هستند که نماینده کرمانشاه از آنها یاد می کند به عنوان ادیانی که در آرامش در کنار هم زندگی می کنند. حیدری طیف با باین این که در استان کرمانشاه قومیت های کرد و ترک و لر در کنار هم زندگی بسیار خوبی دارند، توضیح می دهد: به این فکر افتادم که با جمع آوری مستندات دینی و تاریخی طرحی ارائه کنم مبنی بر معرفی کرمانشاه به عنوان الگوی صلح و همزیستی مصسالمت آمیز که در آن کرمانشاه و به عنوان مهد صلح مذاهب و ادیان در جهان شناخته شود. این موضوع نشان دهنده فرهنگ تمدن مردم ایران و استان کرمانشاه است. به گفته نماینده کرمانشاه، این استان حدود 2 میلیون نفر جمعیت دارد و هیچ گاه ادیان و قومیت های مختلف برخورد تمدنی و فرهنگی با یکدیگر نداشته اند و همیشه به خوبی با هم زندگی کرده اند. او با اشاره به تاکید قانون برنامه پنج ساله پنجم بر بررسی موضوعات فرهنگی، می افزاید: این طرح یک طرح ملی و فرهنگی است که هم ایران و هم کرمانشاه را بیش از پیش به دنیا می شناساند. این ایران و کرمانشاه را به عنوان مهد تمدن و زندگی مسالمت آمیز در دنیا مطرح می کند. حیدری در ادامه به جذب توریست از طریق ثبت جهانی کرمانشاه سخن می گوید و تاکید می کند: بدون شک این موضوع موجب جذب توریست به استان می شود. ما دارای پتانسیل های خوبی برای جذب گردشگران هستیم. آثار طبیعی و تاریخی بسیار زیادی داریم. بنابرین ثبت جهانی کرمانشاه به عنوان مهد صلح و هم زیستی موجب توجه جهانیان می شود و گردشگران فرهنگی بسیاری را به ایران خواهد آورد. او کرمانشاه را بهترین شهر برای تحقیقات محققان درباره تمدن می داند و می گوید: استان کرمانشاه بستر بسیار مناسبی برای چنین تحقیقاتی است و ما با توجه به این موضوع مقدمات ثبت ملی و جهانی را آغاز کرده ایم. این طرح از سوی خود من دنبال می شود و نه از سوی اداره میراث فرهنگی استان کرمانشاه. البته اداره میراث کرمانشاه تنها در جریان این رخداد هست. به گفته نماینده کرمانشاه در حال حاضر این طرح در اختیار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری قرار گرفته است برای ثبت ملی. در قدم بعدی این طرح تقدیم بان کی مون دبیر کل سازمان ملل خواهد شد و ثبت جهانی این طرح را در یونسکو پیگیری خواهیم کرد.