نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آمار بازديدکنندگان کليساي 500 ساله واتيکان کاهش مي‌يابد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/08/16
مقامات واتيکان در نظر دارند آمار بازديدکنندگان کليساي سيستين اين کشور را که در حدود 500 سال قدمت دارد به منظور حفظ نقاشي‌هاي ديواري آن کاهش دهند. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از يورونيوز، مقامات واتيکان اعلام کردند، به دليل افزايش آمار بازديدکنندگان اين کليسا در سال‌هاي اخير و احتمال تخريب نقاشي‌هاي ميکل آنژ شايد مجبور به کاهش تعداد بازديدکنندگان در آستانه پانصدمين سال تاسيس کليسا شويم. اين نقاشي که در سقف کليسا کشيده شده و صحنه جان گرفتن حضرت آدم (ع) را به تصوير مي‌کشد روزانه 10 تا 30 هزار بازديدکننده دارد. اگرچه در بازسازي اين کليسا در دهه 90 ميلادي، سيستم‌هاي تهويه هوا در بخش‌هاي مختلف کليسا نصب و راه اندازي شد اما به گفته کارشناسان اين سيستم توانايي پاک سازي محيط از گرد و غبار ايجاد شده توسط گردشگران را نداشته و براي حل اين مشکل تعداد بازديدکنندگان بايد کاهش يابد. مدير موزه‌هاي ايتاليا گفت: براي تامين سيستم تهويه هواي اين کليسا طرح‌هايي از سوي يک شرکت خصوصي ارائه شده که در صورت عدم اجراي آن تا سال آينده واتيکان مجبور خواهد بود آمار گردشگران اين مکان را کاهش دهد. به گزارش ميراث آريا، اين کليسا به دستور پاب ژوليوس دوم در 31 اکتبر سال 1512 بنا و کشيدن نقاشي سقف آن توسط ميکل‌آنژ در حدود 4 سال به طول انجاميد.