نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رشد کند مسافرت‌هاي هوايي در سال 2012

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/08/16
سازمان بين‌المللي حمل و نقل هوايي اعلام کرد ترافيک گردشگري هوايي در 9 ماه نخست امسال 4 درصد رشد داشته است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از خبرگزاري فرانسه، در اين گزارش آمده است که جابه‌جايي هوايي کالا تا ماه سپتامبر تنها 6 دهم درصد افزايش يافته که در مقايسه با سال 2011 تغييري نداشته است. در اين ميان مسافرت هوايي نيز وضعيت نااميدکننده‌اي داشت و در حالي که در نيمه نخست سال و در ماه آگوست به ترتيب رشدي 6 و 5 درصدي را نشان داد، در سه ماهه سوم با کاهش چشمگيري مواجه شد. «توني تايلر» دبيرکل سازمان بين‌المللي حمل و نقل هوايي معتقد است رکود بازارها و افزايش قيمت سوخت در ماه‌هاي گذشته سبب شد خطوط هوايي تقريبا هيچ درآمدي نداشته باشند. وي افزود: با وجود اين، اختلاف‌هاي زيادي بسته به مناطق وجود دارد که بر اساس آن درآمدها به نفع و ضرر يک منطقه تغيير مي‌کند. به گفته توني تايلر، مناطقي همچون امريکاي لاتين، چين و خاورميانه در اين مدت درآمد سرشاري از حمل و نقل هوايي کسب کردند اما اين روند در اروپا با 5/5 درصد رشد و با وجود افزايش نرخ هزينه‌ها و ماليات‌ها بسيار اندک بود. رقابت اصلي در کشورهاي افريقايي تبديل فرصت‌ها به سود است در حالي که در امريکاي شمالي تمرکز اصلي روي مديريت ظرفيت براي دستيابي به سود مورد نظر است. به گزارش ميراث آريا، پيش‌بيني مي‌شود ادامه اين روند و سود اندک حمل و نقل هوايي در سال 2012 به‌ويژه در اروپا، بحراني جديد براي اين صنعت در آستانه سال نو ميلادي به وجود بياورد.