نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف عتيقه هاي باستاني در مترو تهران

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/08/16
فرمانده يگان انتظامي مترو پليس پيشگيري تهران از دستگيري يک قاچاقچي اشياي عتيقه در مترو تهرانپارس خبر داد و گفت: از متهم تعدادي اشياي قديمي مانند کتاب، بشقاب و غيره کشف و ضبط شده است. به گزارش ميراث آريا ( chtn) سرهنگ مجتبي فخاري فرمانده يگان انتظامي مترو با اعلام اين خبر به ميراث آريا گفت: ماموران يگان انتظامي مترو مستقر درايستگاه تهرانپارس در پي دريافت خبري مبني بر قاچاق عتيقه جات باستاني توسط فردي با قطار مترو تحقيق در اين زمينه را آغاز کردند. وي افزود: در اين راستا با اجراي طرح‌بازرسي بسته‌هاي مشکوک، طي يک اقدام ضربتي متهم شناساييو تحت نظر قرار گرفت. سرهنگ فخاري افزود: در ادامه متهم طي يک عمليات ضربتي توسط پليس مترو دستگير و به پليس مستقر در ايستگاه تهرانپارس انتقال داده شد. فرمانده يگان انتظامي مترو گفت: در بازرسي از چمدان همراه متهم 6 جلد کتاب قديمي، بشقاب، تعدادي تمبر و چند عدد سکه قديمي کشف و ضبط شد. سرهنگ فخاري در خاتمه خبر داد: متهم با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مراجع قانوني قرار گرفت و تحقيقات تکميلي در خصوص قدمت اشياي کشف شده و ساير جرايم احتمالي متهم ادامه دارد.